Niedzielne wietrzenie płuc Razem dla Marka

2 luty 2020

Pomaganie przez bieganie

Razem dla Marka – Galeria

Nasza biegowa niedzielna tradycja treningowa tym razem nabrała wyjątkowego charakteru. Dzisiaj nad zalewem w Siczkach było głośno i tłoczno. Wszystko za sprawą zaproszenia jakie otrzymalismy przez Karolinę,  jedną z naszych biegaczek, do wsparcia akcji charytatywnej Razem Dla Marka.

Od samego początku było gorąco, a profesjonalna rozgrzewka w wykonaniu trenerki Pauliny tylko podgrzała atmosferę. Następnie tłum biegaczy jakiego Zalew w Siczkach dawno nie widział ruszył na leśne ścieżki. Za sprawą dwóch wspaniałych przewodników Grzegorza i Karola wszyscy biegacze bezpiecznie i przyjemnie zmierzyli się z dystansem 10 i 5 km. Zabawa przednia, rewelacyjne humory i szczytny cel sprawiły, że czas płynął bardzo szybko. Na zakończenie części biegowej trenerka Paulina zadbała o Nasze ulubione rozciąganie.

Kramiki gastronomiczne pękały w szwach od pysznych domowych ciast i kiełbasek z grilla!

Licytację nakręcał nasz niezastąpiony prezes Karol. Wraz z asystą Małgorzaty i Karoliny puszka dla Marka zapełniała się w zawrotnym tempie. Główną atrakcją jaką można było wylicytować była przejażdżka motorówką straży wodnej po zalewie!! Nie brakowało też konkretnych fantów oraz rękodzieł. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Kolejną atrakcją kwesty było morsowanie w wykonaniu licznej grupy Radomskich Morsów. Przyciągnęli na molo bardzo dużą liczbę widzów, oraz tradycyjnie odśpiewali swój dumny hymn. Uśmiechy z twarzy wszystkich nie schodziły nawet na chwilę.

Podczas drugiej części licytacji miało miejsce podsumowanie Ligi STREET RUN RADOMWe’re All Runners 2019„. Nasi biegacze i wszyscy przyjaciele wspólnie pokonali łączny dystans ponad 100 tyś km oraz spalili ponad 7 milionów kalorii !

O oprawę muzyczną zadbał zawsze pozytywnie zakręcony DJ Porter Matt.

Wszyscy dzisiaj pokazaliśmy, że jesteśmy jedną wielką Rodziną, która się wspiera!!! Wielkie dzięki i mega szacun za to, że jesteście. Nie zmieniajcie się!!!

#Różni ludzie, jedna pasja & #RazemDlaMarka

Video

W grupie siła